Asayiş
  • 3.8.2020 11:51

10 yaşındaki çocuğun cesedi metruk binada bulundu

Osmaniye'den kötü haber geldi: 10 yaşındaki Yusuf Efe ölü olarak bulundu!

10 yaşındaki Yusuf Efe'den kötü haber geldi. Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde ikinci vaktinde evden çıkan ve geri dönmeyen Yusuf Efe Bekar'ın üst mahalledeki metruk binada cansız bedeni bulundu. Son dakika bilgisine göre saat 15:00 civarında evden çıkan talihsiz çocuk, geri dönmeyince aile fertleri aramaya çıktı. Olayı duran mahalleli de çocuğu aramaya çalıştı, aynı gece 23:30 sularında Yusuf Efe'nin cesedi metruk binada bulundu.

Evinden çıktıktan sonra haber alınamayan 10 yaşındaki talihsiz Yusuf Efe Bekar, evlerinin üst sokağındaki metruk binada ölü bulundu. Yıkılmış sur duvarının altında kanlar içinde hareketsiz olarak bulunan minik Yusuf Efe'nin cansız bedeni otopsi yapılmak için cenaze aracı ile hastane morgua kaldırıldı. Kan donduran olayla ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Soruşturma sürerken Yusuf Efe'nin ailesi ve mahalleli olayın cinayet olduğunu belirtiyor.

Gelen bilgilere göre Şehit İbrahim Kundakçı mahallesindeki evlerinden saat 15.00 sularında ayrılan 10 yaşındaki Yusuf Efe Bekar eve gelmeyince Ayşe ve Muzaffer Bekar çifti mahallede Yusuf Efe'yi aramaya çıktı. Aramadan bir sonuç alamayan aile akşam saatlerinde Kadirli ilçe Emniyet Müdürlüğüne gelerek kayıp başvurusunda bulundu.

Olayı duyan mahallelilerde küçük çocuğu aramaya başladı. Gece saat 23:30 sıralarında Yusuf Efe Bekar'ın yaşadığı evin bir üst sokağında metruk bir evin yıkılmış sur duvarının altında küçük çocuğu kanlar içinde hareketsiz şekilde yatar şekilde bulan mahalleliler durumu hemen 112'ye ve polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Yusuf Efe Bekar'ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Olay yerini şeritle kapatan polis ekipleri soruşturma başlattı. Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından küçük çocuğun cansız beden otopsi yapılmak üzere cenaze aracı ile hastane morguna kaldırıldı. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.


 

İLGİLİ HABERLER