Asayiş
  • 9.3.2021 12:31

10 yaşındaki oğlunu öldüren babadan korkunç sözler

 Konya’da dün korkunç bir olay yaşandı. 10 yaşındaki oğlu Hüseyin Kılınçer’in elleriyle boğarak öldüren İsmail Kılınçer’in (32) ifadesi ortaya çıktı. Cani baba ifadesinde, ‘Ben çok günah işledim ve cehenneme gideceğim. Oğlumda büyüdükçe günaha girecekti ben onu günaha girmeden cennete gönderdim. Oğlumu boğmadan önce ona kendisini öldüreceğimi söyleyip, özür diledikten sonra öptüm. Sonrada boğarak öldürdüm’ dediği öğrenildi. Küçük Hüseyin’in de babasının kendisini öpmesinden sonra,  ‘Babacığım’ diyerek sarılıp, babasını öptüğü belirtildi.

Konya'da 10 yaşındaki oğlu Hüseyin Kılınçer'in elleriyle boğarak öldüren İsmail Kılınçer'in (32) ifadesi ortaya çıktı. Cani baba ifadesinde, 'Ben çok günah işledim ve cehenneme gideceğim. Oğlumda büyüdükçe günaha girecekti ben onu günaha girmeden cennete gönderdim. Oğlumu boğmadan önce ona kendisini öldüreceğimi söyleyip, özür diledikten sonra öptüm. Sonrada boğarak öldürdüm' dediği öğrenildi. Küçük Hüseyin'in de babasının kendisini öpmesinden sonra, 'Babacığım' diyerek sarılıp, babasını öptüğü belirtildi.

Dün akşam saat 18.00 sıralarında merkez Karatay ilçesi Büyük Sinan Mahallesinde bulunan bir sitede meydana gelen olayda, 2 yıldır kapıcılık yaptığı öğrenilen İsmail Kılınçer, eşi Rabia Kılınçer'i (31) pazara gönderdikten sonra oğlu Hüseyin Kılınçer'i elleriyle boğarak öldürdü. Daha sonra polisi arayarak 'Oğlumu öldürdüm' diye ihbarda bulunan cani baba, polis ekiplerince gözaltına alındı.

'OĞLUNU CENNETE GİTSİN DİYE ÖLDÜRMÜŞ'

Cani babanın emniyette verdiği ilk ifadesi de ortaya çıktı. Kendisinin geçmişte çok günah işlediğini ve cehenneme gideceğini söylediği öğrenilen İbrahim Kılınçer'in, 'İşlediğim günahlar nedeniyle cehenneme gideceğim. İnsan ne kadar yaşarsa o kadar çok günaha giriyor. Ben de oğlumun büyüdükçe günaha girip benim gibi olmasını istemedim. Daha günahsızken onu cennete göndermek istedim' dediği öğrenildi.

'ÖLDÜRECEĞİNİ ANLATIP, ÖZÜR DİLEYİP, ÖPMÜŞ'

Oğlunu boğmadan önce karşısına oturtup kendisini öldüreceğini anlattığını da belirten İbrahim Kılınçer, 'Oğlumu karşıma oturtarak onu öldüreceğimi anlattım. Bana anlamamış gibi boş gözlerle baktı. Sonra oğlumdan özür dileyip, sarılıp, öptüm. O da neden özür dilediğimi anlamadı ve 'babacığım' bende özür dilerim dedi ve bana sarılıp, öptü. Daha sonra bacaklarımın arasına alıp ellerimle boğdum. Ellerimde can çekişti ama bir süre sonra can çekişmeleri kesildi. Cinayeti iki haftadır planlıyordum. Olaydan önce eşimi bilerek yalnız başına pazara gönderdim' diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER