Yaşam
  • 26.6.2014 10:48

15 gün içerisinde 3 kez hastanelik oldu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan Dedikodulu Clup'te sahne alan ünlü sanatçı Niran Ünsal, sahneye çıkmadan önce gazetecilerin sorularını yanıtladı. İki hafta içerisinde üç kez hastanelik olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, durumunun iyi olduğunu söyledi.

Dedikodulu Clup'te sahne alan ünlü sanatçı Niran Ünsal, ilk olarak yeni çıkaracağı albümlerden bahsederek, “Bir söz albümü çıkarıyoruz. Ahmet Selçuk İlkan projesi. Şiirler ve şarkıların olduğu. 14 ayrı sanatçının içinde bulunduğu bir albüm. Çok kıymetli isimler bir arada olduğu için en kıymetli albüm oluyor” şeklinde konuştu.

15 GÜN İÇİNDE 3 KEZ HASTANELİK OLDU

Ünlü sanatçı geçirdiği talihsiz kazaları da basın mensuplarıyla paylaştı. Gıda zehirlenmesi geçirdiğini ifade eden Ünsal, “2 hafta önce küçük bir operasyon geçirdim. Ameliyat olmadım sadece küçük bir operasyon yaptılar. Onun haricinde bir zehirlenme ve 3 gün önce de dişim kırıldı. 3 tane peş peşe bir şeyler yaşadım. Nazara geldik herhalde. Şu anda iyim dişlerimi yeni yaptırdım. Küçük bir operasyon geçirdikten sonra gıda zehirlenmesi yaşadım. En son ise dişimin kırılması ile finali yaptım. 15 gün içerisinde 3 tane olay yaşadım nazarı attık üzerimizden bitti inşallah” dedi.

EŞİ İLE AYRI ÇOCUKLARI İLE AYRI TATİL YAPACAK

Bodrum’a tatil yapmaya geleceğini de söyleyen Ünsal, “Bodrum’da tatil yapmayı düşünüyoruz, iş haricinde gelip. Hem çocuklarımızla birlikte, hem de eşimle birlikte yalnız tatil yapmayı planlıyoruz. Biz tatil yaparken çocuklarımızı da emin ellere teslim edeceğiz. Ailemize bırakacağız” ifadelerini kullandı.

NİRAN ÜNSAL İZMİRLİ DEĞİL BODRUMLU OLDUĞUNU AÇIKLADI

Dedikodulu Clup'ün açılışını yapan ünlü sanatçı, sevilen şarkılarını seslendirdi. Nostalji şarkılar da söyleyen Ünsal, hayranları tarafından büyük alkış aldı. Sahnede hayranlarıyla sohbet eden Ünsal, Bodrumlu olduğunu da açıkladı. Ünsal, Yunanistan’dan Türkiye’ye mübadele döneminde geldiklerini söyleyerek, “Bizim sülalemiz Yunanistan'ın Lodos adasından gelmiş Türkiye’ye ilk Bodrum’a yerleşmişler. O yüzden bizim kalemiz Bodrum. Babamın büyük dedesi Altın Yelekli Mehmet Efendi diye tanınırmış. Orada esir düşmüş mübadele zamanında uzun hikaye ama kısacası aslen Bodrumluyum” dedi.

Daha sonra şarkılarını seslendirmeye devam eden Niran Ünsal, yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kaldı. Canlı performansı ve neşeli tavırları dikkatlerden kaçmayan Ünsal, zaman zaman hayranlarıyla da şakalaştı.
 

İLGİLİ HABERLER