Sağlık
  • 28.11.2017 00:18

4 saate incelten yöntem

Kadınlar yıllar boyunca kıyafetlerinin altında şık görünmek ve kilolarını saklamak için korse giyiniyor. Peki, korsenin günde 4 saat giyildiğinde göbek eritici etkisi olduğunu biliyorlar mı? Yapılan araştırmalar sonucunda korsenin göbek eritme etkisi olduğu ortaya çıktı. İşte göbek eritmek için korse nasıl giyilir, hangi yöntemleri uygulamak gerekir? İşte cevapları…

Korselerin göbek eritici etkisi her korse de aynı olmuyor.  Göbek eritici veya zayıflama etkisini görmek için parafinli korse, erkek korse, medikal korse çelik korse, slim’n lift supreme korse, hamilelik sonrası korse gibi korse çeşitlerini giyinmek gerekiyor.

Günde 4 saat giyildiğinde inceltiyormuş!

Korseyi bedeninizden birkaç beden küçük almak zayıflamınıza yardımcı olmaz. Aksine iç organlarınızın zarar görmesine neden olacaktır. Bu durumu engellemek için de korse imalatçısına gidip kendi bedeninize uygun korse yaptırmanız gerekir.

Günde 4 saat giyildiğinde inceltiyormuş!

Terlemeyi ve vücudun nefes almasını engelleyen sentetik materyalden yapılmış olan korseleri kesinlikle kullanmak yasaktır. Bu tarz korseleri tercih etmek, sağlığınıza zarar vermekten başka hiçbir ise yaramaz. Düzgün ve hava alan korse kumaşlarını tercih etmelisiniz.

Günde 4 saat giyildiğinde inceltiyormuş!

Sağlığınıza ve bedeninize uygun korseyi aldığınızda günde 4 saat kullanabilirsiniz.  Aynı zamanda korseyi göbek bölgenize takmadan önce inceltici bitkisel yağları da kullanırsanız göbek eritme işlemini hızlandırabilirsiniz.

Günde 4 saat giyildiğinde inceltiyormuş!

Göbek eritici ve zayıflatma etkisini görmek için korseyi tüm gün boyunca kullanmayın. Günde 3 veya 4 saat kullanmanız yeterli olacaktır.
 

İLGİLİ HABERLER