Yaşam
  • 29.5.2006 11:39

80'LİK DEDE 3 SEVGİSİYLE AYNI EVDE YAŞIYOR

Playboy kralı Hugh Hefner sonunda kadınların kalplerinin nasıl kazanılacağını açıkladı. 80 yaşındaki kral, Beverly Hills'teki malikanesinde çevresinde güzel kadınlarla birlikte birçok erkeği kıskandıracak bir yaşam sürdürüyor. Hefner, 80. doğum gününü dünya turu yaparak kutladı. 1997'den bu yana Hefner'in sarşın ve iri göğüslü yedi sevgilisi vardı. Hefner artık haremini üç kadınla sınırlamaya karar verdi. Üzerinden çıkarmadığı röpdöşambr ile tanınan Playboy patronuna, şimdi Holly (26), Bridget (32) ve Kendra (21) isimli 3 sevgilisi eşlik ediyor. Hugh, 'Holly ile uzun süredir yaşıyoruz. Ortak zevklerimiz var. Eski filmleri izlemeyi ve caz dinlemeyi seviyoruz. Diğerlerinden biraz daha ona yakınım ama bu doğal' diyor. Holly ise Hugh'un kendinden emin ve seksi olduğunu söylüyor. İki kez evlenip boşanan Hefner, evliliği 'maceradan kaçış' olarak tanımlıyor ve 'Tek kadınla yaşamak bana göre değil' diyor.

Hugh'un çevresindeki kadınların kıskanç olmaması da yaşam sırlarından birisi. Sevgilisi Holly bunu 'Erkeğimi küçük bir para karşılığı belli bir zaman için satıyorum' şeklinde açıklıyor.

Kendra ise 'Biz bu durumu bilerek geldik. Bir sorun yok. Hugh'un 80 yaşında olduğunu düşünmüyorum. Genç erkekler gibi' diyor. Hugh da yaş konusunda 'Yaşamımın hiç bir evresinde yaşımı düşünmedim' yorumunu yapıyor. Hugh ayrıca kadınların kalbinin kazanılması için bir öneride bulunuyor: 'Kendine dönük olma. İlişki iletişimdir. Onlarla konuşmak ve ilgilenmek gerekir.'

İLGİLİ HABERLER