Spor
  • 30.3.2015 14:28

Abdurrahim Albayrak'ı fena bozdu

Mali Genel Kurul öncesi yapılan bir yönetim kurulu toplantısında Abdurrahim Albayrak, borçlardan şikayet etti. Hamdi Yasaman da, “O dönem Aysal'ın yanında siz vardınız. Babam mı harcadı bu paraları!” diye çıkıştı.

Galatasaray’da mayıs ayı sonunda görevi bitecek olan yönetimde 2. Başkan Hamdi Yasaman ile Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak arasındaki gerilim tavan yaptı. Alınan bilgiye göre Mali Genel Kurul öncesi yakın zamanda yapılan bir yönetim kurulu toplantısında Abdurrahim Albayrak, kendisinin de içinde yer aldığı Ünal Aysal dönemiyle ilgili olarak, “Bu zamanda çok fazla harcama yapıldı” diyerek, kulübün borçlarından dert yandı. Bu sırada hemen araya giren Hamdi Yasaman, Albayrak’a dönüp, “O dönem Aysal’ın yanında sizler vardınız. Ayrıca futbolun başında da sen vardın. Bu paraların çoğu oyunculara harcandı. Babam mı harcadı bu paraları! Senin de parmağın var bu borçlarda” diye konuştu.

Toplantıyı terk etti

Bu sırada Başkan Duygun Yarsuvat’ın ikilinin bu tartışmasında sessizliğini koruduğu öğrenilirken, Albayrak’ın ise Yasaman’ın sözleri karşısında çok sinirlendiği ve bu sözlere karşın bir cevap vermeyerek, toplantı salonunu terk ettiği ifade edildi. Bu arada Yarsuvat’la da arası iyi olmadığı bilinen Yasaman’ın, daha önceki toplantılarda da Albayrak’la bu tarz sert diyaloglara girdiği öğrenildi.

Serdar Dinçbaylı

İLGİLİ HABERLER