Gündem
  • 29.6.2021 21:33

Ağır konuştu!.. Sedat Peker sana 24 saat süre veriyorum

Sedat Peker'in '1,5 milyar lira' iddiasına jet yanıt! ‘Sana 24 saat süre veriyorum…'

Peker’in, savcı Mesut Erdinç Bayhan’ın yeğeni olduğunu ve kendisine 1,5 milyar TL'lik iş verildiğini ileri sürdüğü Murat Gülibrahimoğlu'ndan yanıt geldi.

suç örgütü lideri Sedat Peker’in terör savcısı Mesut Erdinç Bayhan’ın yeğeni olduğunu öne sürdüğü ve Cihan Ekşioğlu aracılığıyla 1,5 milyar TL bütçeli döküm işi verildiğini iddia ettiği Murat Gülibrahimoğlu, konuyla ilgili yazılı açıklama yaptı.

Açıklamasını Twitter hesabından paylaşan Gülibrahimoğlu, hakkındaki iddiaları "Hırsızlar sana ulaşıp hayatımda hiç görmediğim, kan bağım olmayan Sayın Savcı ile hayali bağlantı kurarak Sayın Savcı ve Şahsım hakkında senin de iftira atmana sebep oldular" diyerek yalanladı.

Gülibrahimoğlu açıklamasında Peker'e de "Şimdi sana bu iftiraları attıranları ifşa etmen ve özür dilemen için 24 saat süre veriyorum" diye seslendi.

Gülibrahimoğlu'nun açıklaması şöyle:

 

"6 ay önce cebeci taş ocakları bölgesinde bulunan Kuzey Cebeci A.Ş.’nin % 20 hissesini satın aldım. Cebeci maden bölgesi içerisinde can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla şahsıma ait bütçe ile ulaşım yollarını, otoban bağlantı yolunu ve mahalle yollarını yapmaya başladım.

Bu faaliyetlerimden rahatsız olan, devlet hakkı ödemeden taş satan madenciler (hırsızlar) her gün hakkımda iftiralarda bulundular. Bugün bu hırsızlar sana ulaşıp hayatımda hiç görmediğim, kan bağım olmayan Sayın Savcı ile hayali bağlantı kurarak Sayın Savcı ve Şahsım hakkında senin de iftira atmana sebep oldular.

Bugüne kadar devletime hiç fatura kesmedim (ihale almadım). Eşim, iki kızım ve oğlumla sessiz, huzurlu ve topluma saygılı bir hayatımız var. İstanbul da ikamet etmekteyim. Adresim resmi kayıtlarda mevcuttur, şirket kayıt ve banka hesaplarım tüm denetlemelere açıktır.

Şimdi sana bu iftiraları attıranları ifşa etmen ve özür dilemen için 24 saat süre veriyorum. Sonrası senin ve soyadını taşıyanların Şerefidir. Unutma şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev hayattır."

PEKER NE DEMİŞTİ?

Peker, dün sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Cihan Ekişoğlu'na yönelik şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bu senin ilk parayı bulduğun fetö borsası işindi. Tabi sonra burak başlıları fetöden kurtarman gerekiyordu. Dosyaya bakan İstanbul adliyesindeki terör savcısı Mesut Erdinç Bayhan ile görüşüp dosyayı kapattınız, sözde itirafçı yaptınız.

Ben inanmak istemesem de bu karar karşılığında savcıya 3 milyon dolar verdiğinizi öğrendim. Ayrıca da terör savcısının yeğeni murat gür ibrahimoğluna Sultangazi Cebeci taş ocakları bölgesinden 1,5 milyar TL bütçeli döküm işi verdirdiniz. Terör savcısının şirketlerinin ismi...

kuzey marmara, kuzey inşaat ve bayburt grup. cihan ekşinin, burak başlıların ve de terör savcısının yeğeni murat gür ibrahimoğlunun hts kayıtları incelendiğinde ilişki ağınız net olarak ortaya çıkacaktır. süslü sülü, doncu sülünün kardeşi mehmet soyluyla..."

İLGİLİ HABERLER