Asayiş
  • 19.9.2019 23:31

Aile süsü vererek uyuşturucu sevkiyatı polise takıldı

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde kendilerine aile süsü vererek uyuşturucu sevkiyatı yapan 2 kişi narkotik polisince yakalandı.

Yakalanan C.D. isimli kadın şüphelinin, uyuşturucu hapları ve maddeleri, dikkat çekmemek için bez ve poşetlerle vücuduna sardığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre, Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri, Elbistan-Göksun karayolunun Ekinözü kavşağındaki denetimleri esnasında Gaziantep'ten geldiği tespit edilen ve içinde 1 erkek, 1 kadın ve 2 de çocuk bulunan bir otomobili durdurdu. Otomobilde ve şahısların üzerine arama yapan narkotik ekipleri, 13.86 gram ateş buz metamfetamin, 56.64 gram toz esrar ve 814 adet uyuşturucu hap ele geçirdi. Kadın şüphelinin, uyuşturucu hapları, bez ve poşetlerle vücudunun değişik yerlerine sardığı belirtildi. Gözaltına alınan 44 yaşındaki A.E. isimli erkek şüpheli ile 38 yaşındaki C.D. isimli kadın şüpheli, işlemleri için Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Buradaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Elbistan E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na gönderildi.

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Benim hükümetim dün sıcak para ile yan gelip yatıyordu kasa boşaldı sigara uyusturucu içki kumar kaçakçıları ile bugün savaşıyor ama kayıtsız işçi çalıştıranlarla savaşmıyor onların vergilerini af ediyor teşvikler verip besliyor çünkü hizmet süresini doldurup yaşını bekleyen EYT liler var ; onları prim manyağı yapmış size emeklilik haram prim ödeyeceksiniz siz bu primle emeklilerin maaşını karşılayacaksınız diye tutsak etmişler , onlar EYT li değil Prim Tutsakları.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER