Gündem
  • 14.4.2019 14:21

AK Parti'den flaş İstanbul itirazı açıklaması

AK Parti'den flaş İstanbul açıklaması

Gelen son dakika bilgisine göre; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, ''Çok kısa bir zaman içerisinde dilekçe ve eklerini YSK'ya teslim edeceğiz'' dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, olağanüstü itiraz konusundaki hazırlıklarını büyük oranda tamamladıklarını ve dilekçeyi çok kısa zamanda YSK'ye teslim edeceklerini belirtti.

Yavuz, Twitter'dan yaptığı paylaşımında, AK Parti'nin İstanbul'daki yerel seçimlerin yenilenmesine yönelik "olağanüstü itiraz" sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu.

"Olağanüstü itiraz hakkımızı kullanarak İstanbul seçimlerinin yenilenmesini isteyeceğiz." dediklerini anımsatan Yavuz, "Hazırlıklarımızı büyük oranda tamamladık. Çok kısa bir zaman içerisinde dilekçe ve eklerini YSK'ye teslim edeceğiz." ifadesini kullandı.

Yorumlar (2)

  • - CUMHUR

    Maç devam ediyor İMAMOĞLU Külliyenin kalesine golü attı ; YSK AKP nin talimatı ile maçı uzattı nasıl olsa düdük çalacak sabırlı olun.!

  • - CUMHUR

    Bilmiyor, bilse bu dilekçenin geçerliliği İMAMOĞLU' na mazbata verilirse olur ; bu yarışı kaybettiklerini şimdiden kabul ediyorlar o zaman bu tiyatroyu Belediyelerde temizlik için oynadıkları ortaya çıkıyor mali polis Belediye' yi tedbir amaçlı basmalı.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER