Gündem
  • 19.1.2020 23:48

AK Partili vekil kumar masasında yakalandığı Akit muhabirini dövdürdü

AK Parti'yi karıştıran kumar skandalı karakola düştü.. İdidalara göre; Akit muhabiri, AK Partili vekili kumar masasında yakaladı.. Yeni Akit gazetesi, Kastamonu'da Öğretmenevi'nde kumar oynarken görüntüledikleri AKP milletvekili Hakkı Köylü ve AKP Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü'nün muhabirlerine saldırdığını iddia etti.

Yeni Akit gazetesi, Yeniakit.com.tr muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir, Kastamonu'da Öğretmenevi'nde kumar oynarken görüntüledikleri AKP Kastamonu milletvekili Hakkı Köylü, AKP Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, korumalar ve bir grup bürokrat tarafından saldırıya uğradığını iddia etti. Akit gazetesi ilginç haberinde, Akit muhabiri Özmen'in bir odaya kitlenerek 6-7 kişi tarafından darp edildiğini ileri sürdü.

Yeni Akit, söz konusu haberini, "Yeniakit.com.tr muhabirlerine kumar masasında yakalanan AK Parti milletvekili Hakkı Köylü'den çirkin saldırı!" başlığıyla duyurdu.

Söz konusu haber şöyle: 

Ağır küfürler ve hakaretler eşliğinde bizzat Özmen'e yumruklarla vurarak saldıran Hakkı Köylü, "Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan" diyerek bağırdı.

Saldıranlardan bir kısmı ise, muhabirimiz Taha Emre Özdemir'i kumar oynanan odadan dışarı çıkartarak görüntü aldığı telefonunu gasp etti. Saldırganların gasbettikleri cep telefonundan görüntüleri silmeye çalıştıkları öğrenilirken, cep telefonunun halen saldırganlarda olduğu bildirildi.

Öğretmenevini özel kumarhaneye çevirmişler
Bir kamu kurumu olan Kastamonu Öğretmenevi'ndeki lokalin, saat 22:00'da kapanması gerekirken AK Parti milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve beraber kumar oynadıkları bürokratlar ve vekilin yakın arkadaşları için her cumartesi günü özel kumar odası haline getirildiği öğrenildi.

Öte yandan Hakkı Köylü'nün  Kıbrıs'ta yüklü miktarda kumar borcuna saplandığı iddia edildi.

Saldırıya uğrayan muhabirlerimiz, şu an hastaneden darp raporu alıp Kastomonu İl Emniyeti'ne götürüldü.

Yorumlar (2)

  • - CUMHUR

    Ankara da rüşvet İstanbul da talan izmir de soygun varken...

  • - Biri daha var

    İstanbula kakalalamaya çalıştığınız. Okuması yazması olmayan Binalinin oğluda haso kumarbaz

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER