Asayiş
  • 31.10.2012 01:30

AK Partili vekilin oğlu bıçaklanarak öldürüldü

Edinilen bilgilere göre olay, merkeze bağlı Ahılı köyünde akşam saat 20.30’da sularında yaşandı. İddialara göre Coşkun A. isimli baba, oğlu Emrah A.’nın arkadaşları ile alkol aldığını öğrendi. Hemen gençlerin alkol aldığı yere giden Coşkun A., önce oğlu ile tartıştı, ardından da dayak atmaya başladı. Bunun üzerine Emrah A.’nın arkadaşları da kavgaya ayırmak için olaya karıştı. Çıkan arbedede Emrah A.’nın arkadaşı Abdullah Köksal isimli genç, vücudunun çeşitli yerlerinden bıçak darbesi aldı. Kanlar içinde yere yığılan Köksal, hemen hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan Köksal, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
Öte yandan zanlı Coşkun A.’nın ifadesine göre, oğlu ile arasındaki tartışmaya oğlunun arkadaşlarının da katıldığı, Abdullah Köksal’ın kendisine hakaret ederek bazı cisimler fırlattığı, kendini korumak için yanında taşıdığı bıçakla yaraladığını söylediği bildirildi.
Hayatını kaybeden Abdullah Köksal isimli gencin, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal’ın yeğeni olduğu öğrenilirken, jandarma ekipleri olayla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlattığı bildirildi.

VELİ YILMAZ
KIRIKKALE (İHA) - 

İLGİLİ HABERLER