Gündem
  • 11.7.2019 08:28

Akşener’den yeni parti açıklaması: Bilim insanı olarak söylüyorum...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kurulacak sağ eksenli yeni partinin kendi partisini tehdit etmesi hakkında, “Bilim insanı olarak söylüyorum. Yarın bir gün İYİ Parti siyaset biliminde okutulacak. Pergelimizi sağlam zemine oturttuk.” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Meclis'te bir grup gazetecinin sorularını cevapladı.

Merkez sağa konumlanacak yeni bir partinin İYİ Parti’yi de etkileyebileceği konuşuluyor. Gazete Duvar’daki habere göre, Babacan'ın kuracağı bir partinin İYİ Parti'yi de tehdit edebileceği yorumları yapılıyor.

Konuyla ilgili konuşan Meral Akşener, partisinin kuruluş sürecinde yaşananları hatırlattı. Akşener, “Ama seçmen gördü ve 43 milletvekili kazandırdı. Bilim insanı olarak söylüyorum. Yarın bir gün İYİ Parti siyaset biliminde okutulacak. Gerçekten imece ve iradenin olduğu bir parti kurduk. Kimseden beş kuruş yardım almadık. Bize yatırım yapılmadı. Pergelimizi sağlam zemine oturttuk. Bunu genişletmek için çalışacağız. Biz bu partiyi kurmasaydık İstanbul, Ankara, Adana ne olurdu?” dedi.

 

Yorumlar (2)

  • - CUMHUR

    Yandaş yalak medya ve TRT , İyi partinin grup toplantısını yayınlamıyor solcular bile bu kadının son grup toplantısını dinlese tövbe eder sağcı olur milliyetçi olur anti fetöcü anti pkk lı olur .!

  • - ÜLKÜCÜ GENÇLİK

    Bu kadın kafayı yemiş Hdp ile aynı çuvala girip Ülkücüleri Kandıracağını sanıyor Fetöden atılanların buluştuğu partisine Milliyetçiler oy vermez

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER