Gündem
  • 15.10.2019 15:18

Akşener'den skandal Erdoğan açıklaması

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın Türkiye'ye karşı yaptırım sözleri üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirirken kullandığı çirkin üslup dikkat çekti.

İyi Parti'nin TBMM'deki Grup Toplantısı'nda konuşan Meral Akşener, Barış Pınarı Harekatı'na destek veren sözler sarfederken; hükümeti de eleştirdi.

ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye'ye tehdit olarak kullandığı yaptırım açıklamalarını gündemine alan Akşener, yaptığı benzetmeyle tepki topladı.

"Yatağa girdiğiniz ayılar..."

Meral Akşener şunları söyledi:

"Büyük devletlerle ilişki içinde olmak; ayıyla yatağa girmeye benzer. Yatağa girdiğiniz ayılardan biri; bizi ekonomik yaptırımlarla tehdit ediyor Sayın Erdoğan. Daha önce yaptığını yine yapacağını söylüyor. "

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Akşener' de bilip bilmeden hep RTE ye düşmanlık yapıyor Yahu RTE hem AKP lilerin OSLO da ;hemde HHDP lilerle Dolmabahçede HDP lilerle masaya oturmalarına karşı olduğunu söylemişti; Osman ÖCALAN'ı TRT ye çıkartan irade de bence RTE değil Abisini asamayan Bahçeli olabilir ; seçim çalışmasında istimi İstanbul'a atarken Osman ÖCALAN da mitili TRT ye atmış buna rağmen seçimi kaybetmişlerdi.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER