Spor
  • 26.2.2021 13:14

Ali Koç'un her dediğine 'başüstüne' diyen Nihat Özdemir, Ağaoğlu'nu reddetti!

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun Trabzonspor-Fenerbahçe maçında sağlıkçıları ağırlama teklifini reddetmesini değerlendirdi. Uluç, 'Ali Koç'un her dediğine 'başüstüne' diyen Nihat Özdemir' ifadesini kullandığı TFF Başkanı'nı çok sert sözlerle eleştirdi.

Ali Koç, Nihat Özdemir Başkan'a (Neyin başkanı mı?. Güya futbolun) emretti. "Galatasaray derbisine, yasak saatlerde sokağa çıkma izni olan sağlıkçıları davet edelim, jest olur" dedi.Zorlu toplantısından bu yana Koç'un her dediğine "Başüstüne" diyen, hakemleri bile ona sormadan atayamaz hale gelen Başkan(!) da anında "Peki" dedi.

Şu anda 6222 savcılığında, "Sağlıkçı" diye stada giren ve Spor Bakanı ile Federasyon Başkanı'nın yanında Fatih Terim ve kaptan Arda başta, ısınmak için sahaya çıkan tüm Galatasaray'a ana, avrat, bacı sövenler..

Adalet nasıl tecelli edecek, bilmiyor ve bekliyoruz.. 6222 varsa, ne olacağı belli de..

6222 bugüne dek uygulandı mı, diye sorarsanız.. Ben bilmiyorum. Neyse. Dün bizim sporda devasa haberdi.Trabzon'da oynanacak Trabzon-Fener derbisinde, Trabzon'daki sağlıkçıları davet etmek için, Nihat Özdemir Başkan(!)dan izin istemiş, Trabzon Başkanı Ahmet Ağaoğlu..Ve o muhteşem bir değil üç (!!!) ünlem işaretli başkan, tam da tahmin ettiğiniz gibi "Olmaz" demiş...Sağlıkçılar, Ali Koç için gelirse tamam.. Ama Ali Koç'a karşı gelirse hiç olur mu öyle şey?. Ahmet Başkan, senin dünyadan haberin yok, yahu.."Ben bu teklifi Nihat Özdemir'in ipliğini pazara çıkarmak için yaptım" diyorsan gene geçersiz.

O iplik zaten pazarda.. Hani Fener Stadı'nın yanında Salı Pazarı var ya, Kadıköy'de.. Git bak, orda duruyor!.

 

 

 

 

 

İLGİLİ HABERLER