Spor
  • 4.4.2021 14:50

Ali Koç'un yeni sezonda istediği hoca Löw!

Fenerbahçe'de Alman ekolünü uygulamaya sokmak isteyen Ali Koç'un yeni sezonda istediği hoca Joachim Löw...

Fenerbahçe’de alınan mağlubiyetlerin ardından fatura, Erol Bulut’a kesilmiş ve yollar ayrılmıştı.

Bulut'la yolların ayrılması sonrasında sportif direktör Emre Belözoğlu, takımın başına geçmişti. Daha sonra da Belözoğlu'nun yardımcılığına Pro Lisans sahibi olan ve uzun yıllardır Almanya'da çalışan Erdinç Sözer getirilmişti.

ALİ KOÇ’UN AMACI ALMAN EKOLÜ

Uzun süredir takımda Alman ekolünü uygulamaya sokmak isteyen Başkan Ali Koç, Mesut Özil'in transferi sonrası bir de Sözer'i teknik ekibin içine sokarak, bu anlamda ikinci adımını attı.

Almanya'da Bruno Labbadia'nın yardımcılığını yapan Sözer'in, gelecek sezon da yardımcılık görevini üstlenmesi beklenirken, teknik direktörlük koltuğuna da bir Alman'ın geçmesi planlanıyor.

 

Fenerbahçe de hedefteki hoca Löw #1

 

HEDEF LÖW

İşte bu doğrultuda en iyi ismi getirmek isteyen Koç ve Belözoğlu'nun aklındaki ilk hoca, elbette Alman Milli Takımı'nın teknik direktörü Joachim Löw...

 

Fenerbahçe de hedefteki hoca Löw #2

 

TÜRKİYE’Yİ YAKINDAN TANIYOR

Fanatik’in haberine göre, Panzerler'le büyük başarılar yakalayan ve EURO 2020 sonrasında görevinden ayrılma kararı alan Löw'ün, yeniden Sarı-Lacivertli renklerle buluşması için gerekli hamlelerin yakın zamanda yapılması bekleniyor.

1998-99 sezonunda Kanarya'nın başında olan 61 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcı, Türkiye'de ayrıca Adanaspor'u çalıştırdı.

Artık kulüp takımı çalıştırmaya sıcak bakan Löw'ü, Avrupa'dan da başka kulüplerin istediği konuşulurken, Fenerbahçe yönetiminin ise onu yeniden kulübe kazandırmak adına tüm imkanları kullanacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

 

Fenerbahçe de hedefteki hoca Löw #3

 

 

İLGİLİ HABERLER