Gündem
  • 22.2.2020 19:40

Amerika'da CHP - FETÖ ilişkisi böyle görüntülendi

CHP'li Engin Özkoç'un FETÖ'cülerle samimi görüntüsü dikkatlerden kaçmadı! Mahrem imama böyle seslendi: "Yanımda görünmekten korkma"

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, FETÖ'nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması için Meclis Araştırma Önergesi vermişti. Ancak ABD'de çekilen görüntüler gerçeği ortaya çıkardı. CHP’li Özkoç ve FETÖ imamı Mahmut Yeter yan yana görüntülendi. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un “korkma” diye seslenerek yanına çağırdığı kişi firari FETÖ imamı Mahmut Yeter.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, FETÖ'nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması için Meclis Araştırma Önergesi vermişti. Ancak ABD'de çekilen görüntüler gerçeği ortaya çıkardı. CHP'li Özkoç ve FETÖ imamı Mahmut Yeter yan yana görüntülendi. CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un "korkma" diye seslenerek yanına çağırdığı kişi firari FETÖ imamı Mahmut Yeter.

SABAH GAZETESİ

 

 

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Olmaz CHP nin milatı 15 temmuz 2016 ; bu tarihten sonra görüşmek mümkün çünkü mahkemeler bu tarihten sonra FETÖ terör örgütüdür demiştir CHP aklanan FETÖ cülerle bir araya geliyor ama iktidar 15 temmuzdan önce azılı FETÖ cülerle liderleriyle iş tutmuşlar parsel parsel arsa dağıtmışlar bu katilleri terfi ettirmişler .!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER