Yaşam
  • 29.6.2007 02:37

ANGELİNA JOLİE VE BRAD PİTT SERVETLERİNİ ÇOCUKLARINA HARCIYORMUŞ: NASIL MI!..

Dünyanın en ünlü ve gözde çifti de olsalar sonuçta onlar da anne ve baba. Hayattaki en büyük amaçları da çocuklarının iyi ve mutlu birer insan olarak yetişmesi. Ama ya bunda dikkat çekecek kadar aşırılığa kaçıyorlarsa.

Uzun bir süredir çok çocuklu, mutlu bir aile görüntüsü çizen Brad Pitt ve Angelina Jolie'den söz ediyoruz.

Hollywood kulislerinde son zamanlarda çiftin çocuklarını fazla şımarttığı konuşuluyor.

Dört çocukları için son derece cömert davranan Brad Pitt ve Angelina Jolie, deyim yerindeyse bütün servetlerini çocukları için harcıyorlar.

Star Magazine adlı internet sitesine göre çiftin geçen mayıs ayında 1 yaşına giren kızları Shiloh'un emziği diğer bebeklerinkinden çok farklı.

Minik kızın elmasla süslü emziğinin tam 17 bin dolar değerinde olduğu söyleniyor.

İddialara göre çocukları konusunda eli açık davranan çift geçenlerde Zahara için her biri 120 dolardan üç tane kot pantolon satın aldı.

Brad Pitt ve Angelina Jolie farklı ülkelerden evlatlık edindikleri çocuklarının kendi kültürlerine yabancı kalmaması için de çaba harcıyor.

Etiyopya kökenli Zahara'nın odasını minik kızın anavatanının en ünlü ressamının yapıtları süslüyor.

Kamboçyalı Maddox'un odasında Khmer heykelleri var, Vietnamlı Pax Tien'in odasının duvarlarında da  ülkesinin çağdaş sanatçılarının imzalarını taşıyan fotoğraflar asılı.

Pitt, Shiloh'un odasını da ailesinin yaşadığı Missouri'yi görüntüleyen fotoğraflarla donatmış.

Çifte yakın kaynaklar Pitt ve Jolie'nin çocuklarının TV izlemesine de sıcak bakmadığını ileri sürüyor.

Ünlü çift dört çocuğun sadece akşam haberlerini izlemesine izin veriyor. Bu durum da "Bu çocuklar akşam haberlerini izlemek için fazla küçük değil mi" yorumlarına neden oluyor.

İLGİLİ HABERLER