Spor
  • 4.12.2019 20:11

Antalyaspor'dan MHK'ye eşi görülmedik dilekçe

Trabzonspor ile yapacakları maça hep aynı hakemin atanmasına isyan eden Antalyaspor, eski zaman Türkçesiyle öyle bir dilekçe yazdı ki görenler gözlerine inanamadı..

Antalyaspor, Trabzonspor ile oynayacakları maçın hakemi hakkında kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

İşte Antalyaspor'dan yapılan o açıklama:

Pek muhterem MHK idare heyeti;

Gayemiz, zat-ı alilerinizi rahatsız etmek değil, haklı serzenişimizi efkar-ı umumiyede dile getirebilmektir.
8 Aralık Pazar günü kıymetli rakibimiz Trabzonspor ile oynayacağımız müsabakaya Yaşar Kemal Uğurlu'nun tayin edildiğini öğrendik, ancak inkisâr-ı hayale uğrayıp pek de tasvip etmedik. Rakibimiz ile oynayacağımız müsabakalara mütemadiyen bu hakemimizin tayin edilmesi bizleri ziyadesiyle müteessir etmiştir. Rakibimizle oynadığımız son 5 müsabakamızdan 3'üne reva görülen bu tayinin mantıklı bir açıklamasının yapılmasını bekliyoruz. Hülasa; Bizleri yeis içine iten bu kararınızı yeniden mütalaa etmenizin elzem olduğuna inanmaktayız.
Mamafih temennimiz, Yaşar Kemal Uğurlu beyefendinin, bundan önce yaptığı hataları tekerrür etmemesidir. Temennimiz odur ki; beyanatımız nedeniyle bu kez Disiplin Heyetiniz tarafından cezaya reva görülmeyiz. Açıklamamızın müsamaha gösterilerek tefsir edilmesi hususunu arz-ı tazim ederiz.

Antalyaspor A.Ş. Basın Sözcüsü
Murat Süğlün

İLGİLİ HABERLER