Spor
  • 22.11.2019 21:53

Arda Turan, Fatih Terim'in elini öptü

Medipol Başakşehir’in yıldız futbolcusu Arda Turan, Galatasaray maçı öncesinde eski teknik direktörü Fatih Terim’in yanına gidip elini öptü.

Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan, Galatasaray maçına yedek kulübesinde başladı. Kritik maç öncesinde EURO 2016'da prim kriziyle arası açılan Fatih Terim ile Arda Turan'ın nasıl bir tavır takınacağı merak konusu olmuştu.

Galatasaray - Başakşehir maçı öncesinde Fatih Terim ile Arda Turan bir araya geldi. Turuncu-lacivertlilerin yıldız futbolcusu Arda Turan, karşılaşma öncesinde Galatasaray yedek kulübesinin olduğu yere giderek Fatih Terim'in elini öptü.

Terim ile Turan birbirlerine sarılıktan sonra bir süre sohbet etti.

Yorumlar (2)

  • - TAHİRA

    Sen kacasının yanda kadına laf at ardından adama silah çek, adamı darp et ondan sonra pişmiş kelle gibi gez nasıl olsa sistemi biliyorsun verilen hapis cezasıda hükmün açıklanmasıda geriye bırakıldı e habiste yok ve adamdan bir özür bile dileme. Yazık sana Arda Turan rezil herif

  • - TAHİRA

    Bu Arda Turan'dan taciz olayından sonra ve silahla ateş etmek, ruhsatsız silah bulundurmak kasten yaralama suçlarından 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verildikten sonra bu adamdan midem bulandı. Ayrıca Sen kocasının yanında kadın laf at ve özür bile dileme çünkü sistemi biliyor e parada çok rezil herif.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER