Spor
  • 4.4.2020 11:02

Arda Turan'dan gündem olacak kariyer çıkışı

Korona krizinin sonrasını işaret eden Arda Turan'dan gündem olacak çıkış

Koronavirüs krizinin bitmesini bekleyen futbolcu Arda Turan kariyerini 3-4 yıl daha devam ettirmek istediğini söyledi. Turan, "İnşallah gönlümüzdeki yer olur." dedi.

Ara transfer döneminde Medipol Başakşehir ile yollarını ayıran ve şu an boşta olan Arda Turan, A Spor'da canlı yayında kariyeriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Koronavirüs salgınıyla ilgili konuşan Arda, "Bugünler sabır günleri, devletimize, Cumhurbaşkanımıza, Sağlık Bakanımıza ve tüm sağlık çalışanlarına çok teşekkür ederim. Hayatlarını riske atıyorlar, hayatları pahasına çalışıyorlar. Rahmetli olan hastalarımıza Allah rahmet eylesin. Umarım hastalar da çabuk iyileşir. Bizde elimizden gelen sorumluluğu alıyoruz. Bazı insanların bağışıklığı kuvvetli olur çabuk kurtulur. Artık ben değil, biz deme zamanı... Virüsü durdurabiliriz ama önce insanları durdurmamız lazım. Herkes sorumluluk bilinci ile hareket etmelidir." dedi.

Kariyer açıklaması

''Bu halde futbolu düşünmek çok enteresan'' diyen Arda Turan, "Evde daha çok bisikletle zaman geçiyorum. Uzun süredir saha çalışmalarından uzaktım. Kendimi hazır tutmaya çalışıyorum. Koşu bandıyla çalışıyoruz. Böyle geçirmeye çalışıyorum. Önceliğim sağlımız. Bu halde futbolu düşünmek çok enteresan. Eşim ikinci çocuğumuza hamile. Her şeyde bir hayır varmış demek ki.'' ifadelerini kullandı.

Futbola devam edeceğinin altını çizen Arda, ''Hâlâ 3-4 sene oynayacağımı düşünüyorum. Uzun süre sonra ilk kez sezon başı kampı yapacağım. Virüs sonrası güzel bir kariyer planlamam var. İnşallah gönlümüzdeki yer olur." şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)

  • - Nurullah Alphan İnan

    Helal olsun sana,arda kardeş.Sen,Türkiyenin ve Türk Futbolunun,gururusun,vesselam.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER