Spor
  • 23.3.2019 00:18

Armand Duka'dan TFF'ye övgü dolu sözler

Arnavutluk Futbol Federasyonu Başkanı Armand Duka, A Milli Takımımızla oynayacakları maç öncesi Türkiye Futbol Federasyonu'na övgü dolu sözler sarf etti.

İtalya Spor Yazarları Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve uluslararası ilişkiler sorumlusu Dündar Keşaplı, Arnavutluk-Türkiye maçı öncesi Arnavutluk Futbol Federasyonu Başkanı Armand Duka'ya plaket verdi. Hem İtalya hem de Türkiye ile olan yakın ilişkileri için plaketi sundu. Duka, Türkiye'nin çok zorlu bir rakip olduğunu zorlu bir grupta olduklarını söyledi.

''Demirören önderliğinde çok başarılı işler yaptılar''

Türkiye'nin kadro değeri olarak Arnavutluk'tan iyi olduğunu söyleyen Duka, Türkiye Futbol Federasyonu ile ilişkilerinin çok iyi olduğunu ifade etti.

TFF'nin Yıldırım Demirören önderliğinde çok başarılı işler yaptığını, yeni dönemde de TFF'nin iyi işler yapacağına inandığını ifade eden Duka, "Biz de Türkiye Federasyonu gibi tesisleşmeye önem veriyoruz. Başkent Tiran'da, 22 bin kişi kapasiteli bir stat yapıyoruz. Bu stat bittikten sonra milli maçlarımızı orada oynayacağız" ifadesini kullandı.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER