Baykal'ın tedavi gördüğü hastane yakınlarında pompalı dehşeti!

Baykal'ın tedavi gördüğü hastane yakınlarında pompalı dehşeti!
21.10.2017 - 00:55

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın da tedavi gördüğü hastanenin yakınlarında pompalı tüfekle çevreye rastgele ateş açan bir kişi etkisiz hâle getirildi.

Alınan bilgiye göre; Deniz Baykal'ın tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi yakınlarında bir kişi pompalı tüfekle rastgele ateş açtı. Olay yerine gelen polis ekipleri, şahsı etkisiz hâle getirdi.

Ankara'da husumetli olduğu kişiyi pompalı tüfekle ve uzun namlulu makineli tüfekle vuran şahıs, kaçarak saklandığı evde polisle çatışmaya girdi. Şahıs etkisiz hâle getirilirken, yaralı hastaneye kaldırıldı. 
Alınan bilgiye göre, Altındağ ilçesinde İbni Sina Hastanesi ve Numune Hastanesine yakın bir bölgede meydana gelen olayda Hüseyin Gök, aralarında husumet bulunan B.H.'ye pompalı tüfekle ve uzun namlulu makineli tüfekle saldırdı. Saldırgan olayın ardından bir eve saklanırken, olay yerine Özel Harekat polislerinin de olduğu çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polisle çatışmaya giren Gök, ölü olarak ele geçirildi. Yaralı B.H. ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Bölgede polis ekiplerinin çalışmaları sürüyor.

ASAYİŞ HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;