Bingöl'de 4 terörist öldürüldü

Bingöl'de 4 terörist öldürüldü
21.10.2017 - 16:32

TSK'dan yapılan açıklamada şöyle denildi: "20 Ekim 2017 tarihinde akşam saatlerinde Bingöl Genç kırsalında, keşif ve gözetleme vasıtaları ile birliklerimize saldırı için hareket halinde oldukları tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu silahlı dört terörist düzenlenen hava harekâtı sonucunda etkisiz hale getirilmiştir. Harekâta katılan uçaklar emniyetle üslerine dönmüşlerdir."

Narkoterörle mücadele kapsamında Lice ilçesinin Kutlu Mahallesi'ne bağlı Kerpiçören mezrası, Hazro ilçesinin Teknebaşı ve Meşebağları Mahallesi sınırlarındaki arazi, konut ve eklentilerinde gerçekleştirilen adli arama, yol kontrol ve arama faaliyetlerinde 198 kilogram kubar ve 53 kilogram toz olmak üzere 251 kilogram esrar ve 184 kilo 900 gram Hint keneviri tohumu ile hassas tartı ele geçirildi. Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla esrar ile uyuşturucunun nakledilmesinde kullanılan 4 araca el konuldu, 7 şüpheli gözaltına alındı.

ASAYİŞ HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;