Cezaevi firarisi tacizci tutuklandı

Cezaevi firarisi tacizci tutuklandı
10.10.2017 - 23:23

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde uyuşturucu ticareti yapmak suçundan tutuklu olduğu cezaevinden firar eden ve bir genç kıza tacizde bulunan zanlı polis tarafından yakalandı.

Çerkezköy’de yaşayan C.K. (55), ‘uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan tutuklu bulunduğu Tekirdağ’daki Cezaevi’nden izinli olarak çıktıktan sonra bir daha gelmeyerek firari duruma düştü. Firari zanlı, 15 yaşındaki bir kıza telefonla tacizde bulununca genç kız durumu ailesine bildirdi. Ailenin Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yaptığı şikayetin ardından mesaj atılan telefon takibe alındı. Bir süre sonra da C.K. kaldığı evde yakalanarak gözaltına alındı. Başlatılan soruşturma kapsamında C.K.’nın cezaevi firarisi olduğu belirlendi.
Geceyi Gazi Polis Merkezi’nde gözaltında geçiren C.K., polisteki ifadesinin ardından Çerkezköy Adliyesi’ne çıkarıldı. Savcılık sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilen C.K. tutuklandı.
Polis nezaretinde tutuklu kalacağı Tekirdağ Kapalı Cezaevi’ne sevki sırasında C.K., kendisini görüntüleyen gazetecilere hakaretler edip saldırmak istedi. C.K.’nın hakkında 6 yıl kesinleşmiş cezasının bulunduğu öğrenildi.

Uğur Arslan

ASAYİŞ HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;