ERZİNCAN'DA KUYUMCUYU SOYAN GÜVENLİK KAMERASINA TAKILDI

16.9.2010 - 17:14

COŞKUN MENEK
ERZİNCANEdinilen bilgiye göre, bugün saat 13.00 sıralarında meydana gelen olayda kuyumcular çarşısı olarak bilinen Vakıflar İş Merkezi'nde Erdal Akar'a ait olan İstanbul Kuyumculuğa müşteri gibi giren şahıslar, mağazanın kalabalık olmasından faydalanarak bir anda el çabukluğu ile tezgahta duran ve üzerinde 27 adet yüzük bulunan tablayı aldı. Mağazada bulunan iki güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenen şahıslardan birinin hırsızlık öncesi güvenlik kamerasına bakması ise kamera görüntülerine takıldı.


Yaklaşık 30 saniye süren hırsızlık olayının ardından zanlılar çaldıkları 6 bin TL değerindeki yüzüklerle birlikte mağazadan ayrılırken, tezgahta bulanan kuyumcunun oğlu Nurbali Akar, yüzüklerin çalındığını yaklaşık 20 dakika sonra farkedebildi. Durumun polise bildirilmesinin ardından olay yerinde parmak izi araması yapıldı. Güvenlik kamerası görüntülerinin incelenmesinin ardından polis, olayla ilgili 4 zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.