Kadın yolcunun çileden çıkardığı şoför otobüsü terk etti

Kadın yolcunun çileden çıkardığı şoför otobüsü terk etti
19.10.2017 - 01:36

Bolu’da, bir kadın yolcunun bindiği otobüsün şoförüne uzun süre şikayetlerde bulunması üzerine, şoför tepki göstererek otobüsten indi. O anlar otobüsün güvenlik kameralarına yansıdı.

Bolu’da, özel halk otobüsü şoförü, yolculuk boyunca şoförün durağa geç gelmesinden şikayet eden kadın yolcuya tepki olarak otobüsü durdurarak aşağı indi ve birkaç dakika sonra tekrar otobüse binerek yolculuğuna devam etti.
Kadın yolcu ile otobüs şoförü arasında geçen diyaloglar ise aracın güvenlik kameralarına an ve an yansıdı. Sürücü ile kadın yolcu arasında geçen diyalogda, neden geç kalındığını soran yolcuya, sürücü yollardaki bakım çalışmasından dolayı güzergah değiştirmek zorunda kaldığını söylüyor.

Şoförün açıklamasından ikna olmayan kadın yolcu, 40 dakikadır durakta beklediğini söylemesi üzerine otobüs şoförü tepki amacıyla otobüsü yol kenarında durdurarak inerken, “Madem o kadar biliyorsunuz buyurun siz kullanın” dediği de güvenlik kameralarına yansıdı.

Bir süre araç dışında bekleyen sürücü daha sonra otobüse binerek yolculuğa devam etti

ASAYİŞ HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;