Limanda denize araç düştü, 1 ölü

Limanda denize araç düştü, 1 ölü
19.11.2017 - 00:03

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bir otomobil limandan  denize düştü. Araçtaki 4 kişiden 3'ü kurtarıldı, kayıp kişinin cesedine ulaşıldı.

Balıkesir'in Bandırma ilçesindeki Çelebi Limanı'nda, içerisinde 4 kişinin bulunduğu araç denize düştü. Araçtaki 3 kişi kurtarılırken, kayıp olarak aranan bir kişinin ise cesedine ulaşıldı.

Bandırma Çelebi Limanı'nda denize düşen araçta bulunan ve liman çalışanlarının kurtardığı Mustafa Karakaya (33), Ahmet Şimşek (28) ve Mustafa Gürbüz (68) ambulanslarla kaldırıldıkları Bandırma Devlet Hastanesinde tedavi altına alınırken, araçtaki diğer şahıs Mehmet Alakuş'un ise cansız bedenine ulaşıldı. Alakuş'un cenazesi, Bandırma Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. 
 

Haberin Fotoğrafları
Limanda denize araç düştü, 1 ölü Limanda denize araç düştü, 1 ölü Limanda denize araç düştü, 1 ölü Limanda denize araç düştü, 1 ölü
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
ASAYİŞ HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;