Oyuncak el bombası polisi alarma geçirdi

Oyuncak el bombası polisi alarma geçirdi
18.11.2017 - 21:25

Bahçelievler Yenibosna’da bir alışveriş merkezinin yakınında bulunan oyuncak el bombası polisi alarma geçirdi. Güvenlik nedeniyle bir süreliğine trafiğe kapatılan D-100 Güney Yanyol, yapılan incelemelerin ardından yeniden trafiğe açıldı.

Olay, saat 19.30 sıralarında Bahçelievler Yenibosna mevkii D-100 Güney yanyol üzerinde bir AVM’ye yakın noktada meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, AVM’ye alışveriş için giden vatandaşlar kaldırımda el bombasına benzeyen cismi görünce durumu polis ekiplerine bildirdi.

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, el bombasına benzeyen cismin çevresine şerit çekerek güvenlik önlemi aldı. İnceleme sırasında D-100 güney yanyol bir süreliğine trafiğe kapatıldı. Ekiplerin incelemesinin ardından olay yerinde el bombası olduğu sanılan cismin oyuncak el bombası olduğu anlaşıldı. Paniğe neden olan oyuncak el bombası polis ekipleri tarafından kaldırılırken, kapatılan yol kısa bir süre sonra tekrar trafiğe açıldı.

ASAYİŞ HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;