YPG'li bir Alman ve bir ABD'li teröristi öldürdük

YPG'li bir Alman ve bir ABD'li teröristi öldürdük
2.12.2016 - 00:21

Sözde IŞİD'e karşı savaşmak için gelip terörist YPG'ye katılan biri Alman ve biri Amerikan vatandaşı olan iki kişi savaş uçaklarımıza yakalandı. Terör örgütü içerisinde görev alan yabancı hainler dün geceki bombardımanda hayatlarını kaybetti. Amerikan ve Alman teröristlerin paralı askerler olduğu iddia edildi.

Türk uçaklarının vurduğu YPGliler ABD ve Alman uyruklu çıktı...

Kuzey Suriye'de terör örgütü YPG'nin saflarında savaşan biri Alman ve biri Amerikan vatandaşı olan iki kişi, Türk savaş uçuklarının bombardımanında öldürüldü.

Kuzey Suriye Menbiç kentinde terör örgütü YPG saflarında lejyoner olarak savaşan 19 yaşında Bielefeld doğumlu Alman ve 21 yaşındaki ABD'li teröristin Türk savaş uçuklarının bombardımanı sonucu öldüğü açıklandı. Hava saldırısında çok sayıda YPG terör örgütü militanlarının da öldürüldüğü duyuruldu.

Michelle Israel’in Haziran 2016’da, Alman SJK’nın ise Eylül ayında Suriye’ye gelerek YPG saflarına katıldıkları belirtildi.

Mehmet Koca

ASAYİŞ HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;