Asayiş
  • 13.1.2022 13:59

Avukat Dilara Yıldız'ın annesi feryat etti : "Katiline mi aşık oldun yavrum”

Eski nişanlısı tarafından öldürülen Avukat Dilara Yıldız son yolculuğuna uğurlandı. Cenazesi başında ağıt yakan anneannesi Sevim Kitapçı, "Eceline mi aşık oldun, katiline mi aşık oldun yavrum" diye gözyaşı döktü.

Son dakika: Avukat Dilara Yıldız son yolcuğuna uğurlandı! Yürek yakan sözler: Katiline mi aşık oldun yavrum”

AVUKAT DİLARA YILDIZ'A YÜREK YAKAN AĞIT: "KATİLİNE Mİ AŞIK OLDUN YAVRUM"

İstanbul Tuzla Cami Mahallesi Sahilyolu Caddesinde bulunan bir restoranda İstanbul Barosu'na kayıtlı Avukat Dilara Yıldız (29) eski nişanlısı Oktay Dönmez (29) tarafından yemek yedikleri restoranda tabanca ile ateş açılarak öldürüldü.Avukat Dilara Yıldız'ın cenazesi dün İstanbul'da yapılan törenin ardından bugün memleketi Samsun'un Bafra ilçesi Aktekke Mahallesindeki baba evine getirildi.Evinin önünde alınan helalliğin ardından Avukat Yıldız'ın cenazesi, Aktekke Yatılı Bölge Ortaokulu'na getirildi.Anne Elvan Akyel ve anneanne Sevim Kitapçı cenazede ayakta durmakta zorlandı.

Anneanne Sevim Kitapçı, "Eceline mi aşık oldun, katiline mi aşık oldun yavrum, ben seni öpmelere kıyamıyordum. Dünyalar güzeli kızım.Şeytana mı aşık oldun benim tatlı kızım. Çok genç yaşta gittin yavrum" diye feryat etti.Dilara Yıldız'ın akrabası Turgut Çakmak ise "Kızımızı rehin almış. Dilara da eski nişanlısını ikna edip, lokantaya kadar getirmiş. Arkadaşları da o sırada polise ihbar etmişler.Buna rağmen polisimiz resmi kıyafet ile operasyona geliyorlar. Adam zaten bunu öldürecek. Resmi kıyafetli polisleri görünce de silahını çekip, kızımızı öldürüyor" dedi.

İLGİLİ HABERLER