Spor
  • 28.1.2014 16:32

Aydın Yılmaz sakatlık sonrası konuştu

Ziraat Türkiye Kupası’nda Elazığspor ile oynanan karşılaşmada sol ayak bileği kırılan Aydın Yılmaz, GS TV’ye açıklamalarda bulundu. Kendisine geçmiş olsun dileğinde bulunan herkese teşekkür eden Yılmaz, "Bu tür sakatlıklar futbolun içerisinde olan şeyler. Daha öncede böyle sakatlığım olmuştu. Önemli olan en iyi şekilde, güçlü olarak tekrar dönmek. Sakatlık pozisyonunda oynadığımız sahaların da etkisi var. Bu sakatlıklar ilk değil. Son da olmayacaktır” dedi.

“TAKIM ARKADAŞLARIM BENİ UNUTMADILAR”
Yılmaz, sahalara ne zaman döneceğinin sorulması üzerine, “Net bir şey yok. Kırık var. İyileşmesini bekleyeceğiz. İyileşmesine göre tekrar sahalara dönmek istiyorum. Takım arkadaşlarım beni unutmadılar. Her zaman yanımda oldular. Onlara da teşekkür ediyorum” cevabını verdi.

“SERDAR ÖZKAN DA ÜZÜLDÜ”
Yaşadığı sakatlık pozisyonun içinde bulunan Elazığsporlu futbolcu Serdar Özkan’ın çocukluk arkadaşı olduğunu belirten Yılmaz, “Milli takımlardan beraberiz. Galatasaray’da da beraber çalıştık. O pozisyon sonrası o da çok üzüldü. Onun da suçu yok. Üzüldüğünü gördüm. Benim de böyle bir arkadaşım sakatlansa çok üzülürdüm” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABERLER