Yaşam
  • 29.9.2011 03:10

'AYŞEGÜL YILDIZ'IN İLK ERKEĞİ TATLISES'TİR!..'

Gündeme bomba gibi düşen İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız evliliği hakkında konuşan Seda Sayan,"İbo sağ gösterip sol vurdu" dedi.

Seda Sayan Beyaz TV ekranlarında yayınlanan programında İbrahim Tatlıses’in kendisi için çok önemli ve özel olduğunu söyleyen Seda Sayan, "O benim canım. Ben onunla her buluştuğumda Derya Tuna ile evlenmesi gerektiğini söylemiştim. Ama o sağ gösterip sol vurdu. Zaten Ayşegül Yıldız’ın ilk erkeği İbrahim Tatlıses’tir" dedi.

İbrahim Tatlıses’le çok kavga ettiğini belirten Seda Sayan, "Hatta bir gün Derya Tuna’nın Maksim’de sahne alacağı zaman Derya Hanım’ın yanında olduğum için çok ağır kavga ettik. Hastane döneminde 3 kadın bir birine girdi. Kavgada ağıza alınmayacak küfürlerin haddi hesabı yoktu ama İbrahim Bey tercihini yaptı" şeklinde konuştu.

İbrahim Tatlıses’in ailesinin de hep Ayşegül ile evlenmesini istediğine dikkat çeken Seda Sayan sözlerine şu şekide devam etti.

"Beklenen oldu, Allah mutlu etsin. Ama konuşamıyorum. Asistanı Damla’ da İbrahim’ le evlenme hayalleri kuruyordu.Şu an o da şokta. Bu adam bu kadınların hiçbirini almaz derken hepimizi şok etti. Canım çok çekti evliliği ama 8 aydan beri hayatımda kimse yok. Daha da uzak olacak. Çünkü oğlum tarafından yasaklıyım"

VİDEO İÇİN LÜTFEN LİNKİ TIKLAYINIZ...

İLGİLİ HABERLER