Gündem
  • 22.11.2021 17:18

Ayşenur Arslan Erzurum depremini bile Erdoğan'a bağlamaya çalıştı

Halk TV'de yayın yapan Ayşenur Arslan Erzurum'da yaşanan 4,7 büyüklüğündeki depremi Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilişkilendirmeye çalıştı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), merkez üssü Erzurum'un Köprüköy ilçesi olan 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi. Bu sırada canlı yayında olan CHP yandaşı Halk TV spikerlerinden Ayşenur Arslan yaşanan depremi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bağlamaya çalışırken adeta rezil oldu.

"Ben yanlış mı anladım çocuklar?"

Depremin hemen ardından son dakika bilgisini aktarmaya çalışan Arslan, "Erdoğan oralarda mıymış, Köprüköy'deymiş" dedi. Ardından durumu yanlış anladığını belirterek suçu rejide çalışanlara atmaya çalışan Arslan, "Ben yanlış mı anladım çocuklar? Ne dediniz siz az önce bana Allah aşkına. Erdoğan ile olayın alakası yok muymuş" ifadelerini kullandı

Daha sonra durumu toparlamaya çalışırken daha da saçmalatan Arslan şu ifadeleri kullandı: "Tamamen yanlış anlamışım. Zaten bugün gündeme baktım Erdoğan'ın gündemde toplantısı bir şeysi görünmüyordu hayret ettim. Rastlantı olur da Erdoğan orada olsaydı deprem Amerika’nın Rusya'nın ya da Zillet İttifakı'nın komplosu olarak anlaşılabilirdi."

İLGİLİ HABERLER