Spor
  • 30.5.2006 15:17

AZİZ YILDIRIM'DAN DÖNÜŞ SİNYALİ

F.Bahçe'deki tessislerde yapılan görüşmenin ardından basın mensuplarının karşısına çıkan her iki başkan kısa bir değerlendirmerde bulundu. Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Ali Şen, "Yapılan daveti kabul ettim ve burada bir durum değerlendirmesi yaptık. Başkan ve yönetim kuruluyla görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerine zaten bildikleri konuları anlattım. Yıllardır hep şunu söyledim bu külübe kim taş taş üstüne koymuşsa o başkanımız olsun. Bu kulüpte 40 yılını geçirmiş birisi olarak hep şunu söyledim. 100. yılda Aziz Yıldırım'ın devam etmesini gerektiğini söyledim. Onun yaptığı hizmetlerin hiçbirisini biz yapamadık. Önüne çıkacak engelleri ilk biz kaldırırız" diye konuştu.

"100. YILDA AZİZ BAŞKAN OLACAK"

Yapılan görüşmede kendisine nasıl bir intiba aldığının sorulması üzerine Ali Şen, "İntiba falan yok. F.Bahçe'nin 100. yıldaki başkanı Aziz Yıldırım. Zaten kendisi de adaylığını geri almadı. Bugünden itibaren Aziz Yıldırım'ın bu sesimize kulak vermesini istedim" şeklinde konuştu.

Bu yıl F.Bahçe şampiyon olamadı ama ne yapalım diyen Ali Şen, "100. yılda olamadı ama olsun. F.Bahçe birgün Yeşilköy Atatürk Havalimanı'na Avrupa şampiyonu olarak inecektir.  Bu sene şampiyon Galatasaray oldu ama  ne yapalım; onları da tebrik ediyoruz" dedi.

Ali Şen, "Başkanlık için Mehmet Ali Aydınlar'ın adı geçiyor, o bizim arkadaşımız. Ali Koç'un adı geçiyor; o da hergün beni arayıp 'Ne olur Başkan devam etsin' diyor" diyerek, Yıldırım'ın tek adayları olduğunu belirtmiş oldu.

"DÖNÜŞ SİNYALİ"

Ali Şen'e iltifatları ve daveti kabul ettiği için teşekkür eden Aziz Yıldırım ise, görevi bırakma kararını alırken temel düşüncesinin, yeni birilerinin gelip başkanlığa aday olması ve kulübe yeni bir vizyon kazandırması olduğunu belirtti. Aday olacak mısınız? şeklindeki soruyu, "Seni yerime başkan yapayım" diye geçiştirdi.

İLGİLİ HABERLER