Gündem
  • 14.4.2019 21:02

Bahçeli : Ekrem İmamoğlu'ndan belediye başkanı olmaz

MHP lideri Devlet Bahçeli, açıklamalarda bulundu. Bahçeli, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun Beşiktaş-Başakşehir maçını statta izlemesi hakkında, "Mazbatayı stadyuma taşımak taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürmek için ekilen bir tohumdur. Bundan belediye başkanı olmaz" dedi.

Rakamları görmeden, bilmeden niyetler üzerinde değerlendirme yapanları her akşam TV'de takip ediyoruz. Millet iradesi doğru değerlendirmeyi yapmıştır. YSK'nın açıklamaları sonrasında resmi gazetede yayın yapılacaktır. İl genel meclis üyesi oylarını yok farz ederek, belediye meclis üyelerini yok farz ederek yorum yapanlar kamuoyu araştırmaları nezdinde iflas etmiş insanlardır.

Çok büyük bir iddia. Seçimin adaleti, güvenliği açısından çok önemli önemli insanların böyle iddialarla muhatap ediliyorsa ispat sunulmalıdır.

Mazbatayı stadyuma taşımak taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürmek için ekilen bir tohumdur. Bundan belediye başkanı olmaz."

Yorumlar (2)

  • - CUMHUR

    Bahçeli RTE ye de muhtar olamaz diyordu CHP nin sağ duyusu ile Başbakan oldu, Cumhur başkanı oldu artık teamüllere göre Belediye Başkanınından C başkanı olunuyor Bahçeli Belediye Başkanlığı yapmadığı için kıskanıyor.

  • - Ben

    Sane ne be adam halk onu seçti seni değil

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER