Gündem
  • 14.9.2019 15:22

Bahçeli İmamoğlu'na yeni isim buldu!..

Bahçeli: Otomobil sergisi açan kırık sandalyeliler nereye varmak istemektedir?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bayburt'ta yaptığı konuşmada İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun belediye araçlarını Yenikapı'da sergilemesine sert tepki göstererek, 'Yenikapı'ya otomobil sergisi açacak kadar çıldıran kırık sandalyeliler nereye varmak istemektedir?' dedi

İşte Bahçeli'nin konuşmalarından satır başları:

Tarihin en parlak dönemlerimizde bile sorunlarımız olmuştur, önümüze taş koyanlar her zaman bulunmuştur. Adına demokrasi derler, terör örgütünün emellerine perde koyarlar. İhanet, imanın karşısında duramaz, zaferler susanın ve sövenin değil nice badireden çıkan Türk halkına yazılmıştır

CHP, emperyalizmin gece bekçisi, Türkiye düşmanlarının kule nöbetçisidir. Yenikapı’ya otomobil sergisi açacak kadar çıldıran kırık sandalyeliler nereye varmak istemektedir?

Yeni hükümet sistemini kötü göstermek için iftira yarışına girenler CHP'nin kanatları altındadır. Türkiye'nin terörler mücadelesine yabancılaşan CHP'nin gerçek yüzü milletimiz tarafından da görülmüştür.

Yeni sistemi eleştirip halkın karşı olduğunu, ekonomiyi çökerttiğini söylüyorlar. Bu iddiaların alayı palavradır.

Anaların haklı gözyaşları CHP ve HDP'yi zora sokmuştur.

Türk milletine kafa tutanın akıbeti kafasının kopmasıdır. Terör örgütünün de budur. Sıra Fırat'ın doğusunu gelmiştir. Türk milleti zilleti muhakkak alt edecektir, bunun başka çaresi yoktur. Sığınmacı akınıyla ülkemizi tehdit edenler ters köşeye yatacaktır.

Türkiye yandıktan beka harab olduktan sonra neyin siyasetini yapacağız. Sandık neye yarayacak.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bayburt’ta halka hitap etti.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Bugünkü CHP, Atatürk'ün CHP'siyle yollarını ayırmış, Kandil muhipliğine, Pensilvanya muhbirliğine soyunmuştur. CHP, emperyalizmin gece bekçisi, Türkiye düşmanlarının kule nöbetçisidir. Karşımızdaki CHP siyaseti, tarihsel çizgisinden vahim bir sapma haline delalettir. Bu CHP'nin aklı kiralık, siyaseti rehinli, istikameti aşırı risklidir.

CHP Genel Başkanı, 'Türkiye yönetilmiyor, Türkiye savruluyor' iddiasındadır. Aslında savrulan kendisi ve partisidir, ne yazık ki bu yalın gerçeğin farkında bile değildir. Bu savrulmanın rotası direkt uçuruma açılmaktadır.

Diyarbakır'a gidip bölücü ve terör sevici sözde belediye başkanlarına destek veren, hukuki ve meşru idari tasarrufu gaflet ve dalalet olarak yaftalayan bir anlayışın Türkiye'ye vereceği hiçbir şey yoktur. Bunların bildiği, Yenikapı'ya hizmet aracı sergisi açmaktır. Buradaki maksat da esasen 7 Ağustos Yenikapı ruhunu zedelemek, HDP ve PKK ile ortaklığı gizlemeye tevessül etmektir. İhaneti israf bahanesiyle örtme gayretkeşliği, bir bakıma ifritten medet ummanın kötürüm ve köhne kisvesidir. Sözde otomobil israfıyla meşgul olanlar, anaların israf olmuş yıllarını, milli bekayı imha etmek isteyen şerefsizleri nasıl görmezler, nasıl bilmezler?

Sıra Fırat’ın doğusuna gelmiştir. Türk milleti zilleti muhakkak alt edecektir. Bunun başka çaresi yoktur.

 

Yorumlar (3)

  • -

    Pilatini yakında yunan ekremin dalkavuklarına yakacaklar Kara Chp terörist lere Hdp ye destek verdikçe batıyor

  • - Boşuna

    MHP lideri AKP'ye yaranmak için saçmaladıkça batıyor. Anneler evlatlarını neden HDP'den soruyor? O kadar genci PKK alıp götürürken asker, polis, hükümet neden engel olmamış? Diyarbakır ülkemizin büyükşehri olacak bir de. Tehditle, baskıyla o çocuklar ülkemizden alınıp nasıl dağa çıkarıldı? Hesap vermesi gereken hükümettir.

  • - CUMHUR

    Türk görünümlü gavurlar yerli değil, gavurların hurda klasik arabalarına sevgi beslerlermiş; İmamoğlu yerli ve milli çıkınca şaşkına dönüp kulp takmayı kendine layık görmüş;kırık sandalye kumpasını Bahçeliye yapsalardı çanağı kırılır platinde tutmazdı.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER