Gündem
  • 23.4.2019 21:26

Bahçeli karşılaştığı Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun demedi

Kılıçdaroğlu ile Bahçeli'nin karşılaştığı an, tokalaştı ama geçmiş olsun demedi...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yumruk olayının ardından “O adama yumruk attıracak kadar ne yaptın sen Kılıçdaroğlu” diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün Anıtkabir’de tokalaştı. CHP kaynakları; Bahçeli’nin Kılıçdaroğlu’na “geçmiş olsun” demediğini belirtti.

 Anıtkabir’deki törende olayın yaşandığı gün Çubuk’ta bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun yanına gelerek yaşanan tatsız olaydan dolayı üzüntü duyduğunu belirterek geçmiş olsun dileklerini iletti. Törene katılan diğer bakanlar da Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bahçeli 'geçmiş olsun' demedi

Edinilen bilgiye göre CHP lideri Kılıçdaroğlu Anıtkabir’deki törenden ayrılırken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve beraberindeki heyetle karşılaştı. CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun MHP lideri Bahçeli ile tokalaştığı ancak her iki liderin de herhangi bir konuşma yapmadığı belirtildi. Kılıçdaroğlu’nun MHP heyetinde yer alan milletvekilleriyle tokalaştığı belirtildi. 

TBMM’deki törene de katıldı

Anıtkabir’deki törenin ardından TBMM’ye gelen Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un tebrikleri kabul ettiği törene de katıldı. Kılıçdaroğlu törenin gerçekleştirildiği salona gelişinde AKP Grup Başkanvekili Naci Bostancı tarafından karşılandı. Bostancı geçmiş olsun dileklerini iletirken, TBMM Başkanı Şentop’un da Kılıçdaroğlu’na tekrar geçmiş olsun dediği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER