Gündem
  • 20.6.2019 13:42

Bahçeli otel buluşmasına ilişkin çok sert konuştu!

MHP lideri Devlet Bahçeli, Ekrem İmamoğlu - İsmail Küçükkaya görüşmesi hakkında konuştu. İkilinin bir otelde yaptığı görüşmeye değinen Bahçeli, "kesinlikle iyi niyetle izah edilemeyecektir" dedi.

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun, canlı yayında Binali Yıldırım ile yapacağı program öncesi moderatör İsmail Küçükkaya ile buluştuğu ortaya çıktı.

İkilinin skandal otel buluşmasını değerlendiren MHP Genel Başkanı Bahçeli, "16 Haziran öncesinde, CHP adayı ile sözde gazetecinin otel buluşması kesinlikle iyi niyetle izah edilemeyecektir. İstanbul'u uçuruma çekmek için kuyruğa giren iç ve dış mihraklara karşı 23 Haziran vatan ve millet sevdasıyla mühürlenmiş cevap olmalıdır. İstanbul'da bir gece kalıp döndüğümüzü söyleyen sahtekarlara, sevdamızın bir gecelik değil ömürlük olduğunu ikazla bildirmek, küçük akıllarıyla, dönek şahsiyetleriyle, çürük siyasetleriyle mesafe alamayacaklarını, bizimle de boy ölçüşemeyeceklerini söylemek isterim” dedi.

Bahçeli kendi hakkında çıkartılan asparagas haberler için de, "İstanbul'da bir gece kalıp döndüğümüzü söyleyen sahtekarlara, sevdamızın bir gecelik değil ömürlük olduğunu ikazla bildirmek, küçük akıllarıyla, dönek şahsiyetleriyle, çürük siyasetleriyle mesafe alamayacaklarını, bizimle de boy ölçüşemeyeceklerini söylemek isterim" şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)

  • - Manyetik

    Sayın Bahçeli tecrübesini bir kez daha konuşturdu. Küçükkaya ne olduğunu, neler yapacağını çok aşırı belli eden ama bunun farkında olmayan daha çocuk yaşta kendini gazeteci sanan bir şahıs. Bahçeli en başından bu adamın bu kadar kalitesiz olduğunu belirterek izlemeyeceğini açıkladı. Ha Binali beye de böyle bir zayıf zaafları olan gazeteci sanılan birisi lazımdı harcayacak. Cuk oturdu herşey. Küçükkaya denen zevat mesleğine saygısızlık ederek bütün kariyerini bitirmiştir.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER