Gündem
  • 18.9.2019 12:36

Bahçeli'nin yol haritası belli oldu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli,yeni yasama yılı öncesinde partisine mensup milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla buluşacak.

TBMM'nin 1 Ekim'de açılmasına günler kala MHP'de siyasi takvim hızlanıyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni yasama dönemine hazırlık çerçevesinde partisine mensup milletvekilleriyle buluşacak.

Eylül ayının son haftasında gerçekleştirilecek toplantıda MHP'nin yeni yasama yılındaki öncelikleri ve yol haritası belirlenecek. Öte yandan, yaz boyunca partisinin belediye başkanlığını kazandığı illeri ziyaret eden Bahçeli, bu ziyaretlerine ara vermeden devam edecek.

Bahçeli'nin ilk aşamada Manisa ve memleketi Osmaniye'yi ziyaret etmesi öngörülüyor.

İllerin ardından ilçe ziyaretleri

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin, illerin ardından partisinin kazandığı ilçelere de "tebrik" ziyaretleri gerçekleştirmesinin planlandığı öğrenildi.

Bahçeli'nin ayrıca son seçimlerde başarı elde ettikleri 1 büyükşehir, 10 il, 58 metropol ilçe, 78 ilçe, 89 belde olmak üzere, toplam 235 belediye başkanı ve partisinin il başkanlarıyla da Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde bir araya gelmesi planlanıyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçimin ardından belediye başkanlarıyla Antalya'da bir araya gelmiş, "İnsana hizmetin siyasetlerinin temel amacı" olduğu mesajını vermişti.

 

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Habur'da PKK ile megri megri diye türkü söyleyenlerle yola devam edecekmiş, milliyetçiliği ülkücülüğü ayaklar altına alan zat yakında oda ittifak ortağı gibi Sn Osman ÖCALAN Sn Abdullah ÖCALAN derse şaşmayın kişi koltuk uğruna kıyak maaş uğruna sevdikleri ile beraber.!.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER