Sağlık
  • 25.7.2021 19:41

Bakan Koca duyurdu!.. Vaka sayısı 15 bine dayandı

25 Temmuz corona virüsü tablosu ve vaka sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı!

Sağlık Bakanlığı, corona virüs için son gelişmeleri ve günlük tabloyu paylaştı. Tabloda vaka sayısındaki artışın devam ettiği görülürken, aşılama sürecinden iyi bir haber geldi; Muğla, Çanakkale, Edirne, Balıkesir ve Kırklareli'nden sonra Amasya da yüzde 75'in üzerinde aşılama oranıyla maviye döndü. Bakan Koca Twitter'dan yaptığı açıklamada aşı uyarısını yineleyerek, "Ödediğimiz bedelleri, kaybettiğimiz sevdiklerimizi düşünün ve aşınızı olun" ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanlığı, 25 Temmuz corona virüs tablosunu paylaştı. Tabloya göre son 24 saatte 223 bin 837 Kovid-19 testi yapıldı, 14 bin 230 kişinin testi pozitif çıktı, 55 kişi hayatını kaybetti. 

BAKAN KOCA: SEVDİKLERİNİZİ DÜŞÜNÜN, AŞINIZI OLUN

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda aşı uyarısını yineleyerek, "Tedbirli olmaz ve aşı olmazsak salgını durdurmak çok uzun sürebilir. Ödediğimiz bedelleri, kaybettiğimiz sevdiklerimizi düşünün ve aşınızı olun" ifadelerini kullandı

Son dakika haberi: 25 Temmuz corona virüsü tablosu ve vaka sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı

24 TEMMUZ KORONAVİRÜS TABLOSU

Sağlık Bakanlığı, 24 Temmuz corona virüs tablosundaki test sayısını 221 bin 463 olarak açıklarken, 12 bin 381 vaka tespit edildiğini bildirmişti. Koronavirüsten 58 kişi hayatını kaybetmiş, iyileşen sayısı ise 5 bin 383 olarak açıklanmıştı.

Son dakika haberi: 25 Temmuz corona virüsü tablosu ve vaka sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı

İLGİLİ HABERLER