Gündem
  • 13.6.2019 10:53

Bakan Soylu ile Karamollaoğlu arasında polemik

SP Lideri Karamollaoğlu, olayın sadece pasaport olmadığını aynı zamanda iki tane korumasının da alınıp, geçiş üstünlüğünün de kaldırıldığını belirtti.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, katıldığı canlı yayın programında pasaportunun terör gerekçesiyle verilmediğini söylemesi üzerine, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bu doğru bir yaklaşım değil. Belki şöyle bir şey olmuş olabilir; Sivas olaylarıyla ilgili geçmiş dönemlerde bir iş olmuşsa. Onun da pasaportla bir alakası yok. Ve terör olayıyla da bir alakası yok. Bizimle ilgili bir hali de söz konusu değil. Burada 6'sında müracaat etmiş, 12'sinde almış. 6 gün. O günler yoğundu." ifadelerini kullanmıştı.

Süleyman Soylu'nun bu sözlerinden sonra Karamollaoğlu, yeni açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi Lideri, Amerikan dizilerini seyrederek Türkiye idare edilemez.  Onun için benim söylediğim çok açık. Bana pasaportumu müracaat ettiğim zaman vermediler.

ENSONHABER

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Kabahat parlamentoda ; seçim arifesinde 3 bakan görevden alınıyordu partisine çalışmasın diye, işte aymazlık burada İstanbul'da seçim var kınalı kuzular çatışıyor bakanda İstanbul adayını engellemek için komplo kurmakla uğraşıyor.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER