Gündem
  • 5.4.2020 11:39

Bakan Soylu'dan Özgür Özel'e tokat gibi cevap!

İçişleri Bakanı Soylu, DHKP-C'li terörist Helin Bölek ile ilgili skandal açıklamalarda bulunan CHP Milletvekili Özgür Özel'e sosyal medyadan tepki gösterdi. Bakan Soylu, "Gerçek yüzünüz bir kere daha görüldü, örgüt yalakaları" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Helin Bölek ile ilgili açıklamada bulunan CHP Milletvekili Özgür Özel'e sosyal medyadan tepki gösterdi. CHP'lli Özel, "Grup Yorum mensubu sanatçı Helin Bölek'in ölüm orucundayken yaşamını yitirmesinin üzüntüsü içindeyiz. Gün, ölüm orucunu sürdüren Mustafa Koçak ve İbrahim Gökçek'i yaşatmak için harekete geçme günüdür. Talepler yerine getirilmeli, toprağa yeni bir canın düşmesi engellenmelidir" sözüne Bakan Soylu, sert sözlerle karşılık verdi.

"Örgüt yalakaları"

Bakan Soylu, "Hastaneye kaldırıldığı halde DHKP-C’nin talimatıyla tedavisini engelleyerek hastaneden çıkartıp ölüme yatıran sizin milletvekilleriniz. Ölümü kutsallaştırıp DHKP-C’nin değirmenine ölü taşıyan da sizsiniz @eczozgurozel. Gerçek yüzünüz bir kere daha görüldü, örgüt yalakaları" dedi.

Yorumlar (3)

  • - CHP&HDP nin Türkiye Düşmanlığı

    Hdp nin kucağına oturan Chp bütün kötülüklerin anasidır. SAYIN SOYLU NE GÜZEL SÖYLEMİŞ.özgür özel zavallısın

  • - CUMHUR

    Özel'e değil PKK ile OSLO da , HDP ile Dolmabahçede masaya oturan Megri Megri türküsünü söyleyen Apo ya SN diyen şehide kelle diyen ; yol arkadaşlarına söylüyor ÖZEL alınmasın.!

  • - taner

    yiğit adam soylu seni tebrik ediyoruz Allah seni her türlü kötülükten ve kötülerin şerrinden korusun

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER