Sağlık
  • 13.12.2019 00:00

Bakımevindeki görüntüler dehşete düşürdü

Kahramanmaraş’ta özel bir bakımevinde kaydedildiği iddia edilen ve yaşlı bir adamın kafasında kurtçuklar türediği görülen görüntüler dehşete düşürdü.

İddiaya göre, geçen yıl Dulkadiroğlu ilçesinde özel bakımevinde kalan Mehmet M'nin kafasındaki açık yarasında kurtçuklar türedi. Yaşlı adamın geçen yıl çekilen görüntülerin ardından hayatını kaybettiği öğrenildi. Bakımevinde kalan muhtaç yaşlıların aynı yatakta iki kişi yattıkları, kimisini de yer yatağında yatmaya çalıştıkları iddia edildi.

Bakımevinde kalan muhtaç yaşlıların aynı yatakta iki kişi yattıkları, kimisini de yer yatağında yatmaya çalıştıkları iddia edildi.

Bakımevindeki görüntüler dehşete düşürdü

KAFASINDA KURTÇUKLAR ÇIKTI

İddiaya göre, geçen yıl Dulkadiroğlu ilçesinde özel bakımevinde kalan Mehmet M’nin kafasındaki açık yarasında kurtçuklar türedi. Yaşlı adamın geçen yıl çekilen görüntülerin ardından hayatını kaybettiği öğrenildi.

Dehşete düşüren görüntüler...  Kafasında kurtçuklar...

 

Bir başka hasta yakını A.C. ise, bakımevindeki dedesinin yanına bayram ziyareti için gittiğini ve dedesinin banyoda unutulduğunu iddia ederek, “Dedemi bayram gününde ziyarete gitmiştik ve dedemin bakımevinde olmadığını söylediler.


 

 

Daha sonra dedemin banyoda unutulduğunu öğrendik. Kurumla sorunlar yaşamıştık ve böyle bir hatanın nasıl yapıldığını sormuştuk. Bu ilgisizliklerden dolayı hasta da oluyorlar” ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar (2)

  • - Murat

    Suç evlatların ve torunların. Kendi öz babanıza bakamıyorsanız el alem mi bakacak. Ne hale geldik. Baştacı edeceğimiz velinimetimiz olan büyüklerimiz ne halde.

  • - CUMHUR

    Bu haber Aile ve Sağlık bakanının görevini yapmadığını deşifre ediyor; sanki diğer bakanlıklar denetim görevini yapıyormuş gibi .!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER