Asayiş
  • 15.11.2019 11:47

Bakırköy'de 3 kişinin cansız bedeni bulundu

Bakırköy'de bir evde biri çocuk 3 kişinin cesedi bulundu

İstanbul Bakırköy'de bir evde biri çocuk 3 kişinin cesedi bulundu. AFAD ekiplerinin dairede yaptığı ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edildiği belirtildi.

İHBAR ÜZERİNE EKİPLER İNCELEME YAPTI

Bugün bir acı haber daha Bakırköy'den geldi.

Bakırköy'de şüpheli ölüm ihbarı üzerine harekete geçen ekipler, eve girince kötü ve bir o kadar da acı bir tabloyla karşılaştı.

3 KİŞİNİN CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Bakırköy Osmaniye’de bulunan bir dairede 1’i çocuk, 3 kişinin cansız bedeni bulundu.

SİYANÜRLÜ ÖLÜM

Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polisin evdeki incelemesi sürüyor. Ancak ilk incelemelere göre ölüm nedeni, 'siyanür' olarak belirlendi.

KAYMAKAMLIKTAN AÇIKLAMA

Bakırköy Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, "15 Kasım 2019 Cuma günü saat 06.45'te 155 Polis İmdat Hattına yapılan İlçemiz Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Sokakta şüpheli ölüm ihbarı üzerine bahse konu adrese ivedilikle intikal edilmiş, (Z.D), (B.D) ve (A.D) isimli biri çocuk, 3 kişinin cansız bedeniyle karşılaşılmıştır. Dairedeki koku nedeniyle AFAD (KBRN) ekipleri sevk edilmiştir. Ekip tarafından yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir. Konu ile ilgili olay yerinde gerekli önemler alınmış olup, adli ve idari tahkikat başlatılmıştır. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edilecektir. " denildi.

 
İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.
 
İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Bakırköy Osmaniye'de bulunan bir dairede bir çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu. Ölenlerin karı koca ile çocukları olduğu öğrenildi.

AFAD ekiplerinin dairede yaptığı ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edildiği belirtildi.

 
DHA
İhbar üzerine olay yerine gelen, polis ekiplerinin evdeki incelemesi sürüyor.

Bakırköy Kaymakamlığından olaya ilişkin yapılan açıklamada şöyle denildi:

"15 Kasım 2019 Cuma günü saat 06.45’te 155 Polis İmdat Hattına yapılan İlçemiz Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Sokakta şüpheli ölüm ihbarı üzerine bahse konu adrese ivedilikle intikal edilmiş, (Z.D), (B.D) ve (A.D) isimli biri çocuk 3 kişinin cansız bedeniyle karşılaşılmıştır.

Dairedeki koku nedeniyle AFAD (KBRN) ekipleri sevk edilmiştir. Ekip tarafından yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir.

Konu ile ilgili olay yerinde gerekli önemler alınmış olup, adli ve idari tahkikat başlatılmıştır."

İLGİLİ HABERLER