Spor
  • 21.9.2021 22:44

Balotelli'den Sergen Yalçın'a olay hareket!

Süper Lig'in 6. haftasında oynanan Beşiktaş-Adana Demirspor maçına Balotelli damga vurdu! İtalyan golcü attığı ilk golün ardından Sergen Yalçın'a harekette bulundu.

Son dakika: Sergen Yalçın “Beyni yok” demişti! Mario Balotelli'nin golden  sonraki o hareketi geceye damga vurdu - Son Dakika Spor Haberleri

Süper Lig 'in 6. haftasında oynanan Beşiktaş -Adana Demirspor maçına Balotelli damga vurdu! İtalyan golcü attığı ilk golün ardından Sergen Yalçın'a harekette bulundu. Maçın son anında da bir gol daha atan Balotelli takımına 1 puan kazandırırken ortalık karıştı.

Balotelli'den Sergen Yalçın'a olay hareket

Soru işareti demişti

Beşiktaş'a transferi gündeme gelen Balotelli için Sergen Yalçın, 'Oyuncunun iyi ya da kötü olmasıyla bir ilgisi yok. Alacağımız oyuncunun net bir oyuncu olması ve kafamızda soru işareti kalmaması lazım. Çünkü Beşiktaş’a santrfor alıyorsun. İzleyerek alamazsın. 4-5 senedir çok oynayan bir oyuncu değil. Kafamızda soru işareti olduğu için ben uygun görmedim, kafama yatmadı.'ifadelerini kullanmıştı.

Mario Balotelli'nin Sergen Yalçın'a hareketi olay yarattı! - Haberturbo.com  - Güncel Haberler - Son Dakika Haberler

Sergen Yalçın: Balotelli'nin beyni yok

Balotelli'nin attığı ilk golün ardından Beşiktaş yedek kulübesine giderek yaptığı hareket ise Sergen yalçın'ın yıllar önce Mario Balotelli için “Bu çocuğun beyni yok” yorumuna karşılık verdiği iddia edildi.

İLGİLİ HABERLER