Spor
  • 31.8.2014 22:55

Baroni sitemini tişörte yazdı

Yabancı sınırlaması nedeniyle hafta içinde sözleşmelerini karşılıklı fesheden Cristian Baroni ile Joseph Yobo, Karabükspor maçında Fenerbahçe taraftarlarına veda etti. Önce takım arkadaşlarını ziyaret eden iki futbolcu, daha sonra Şükrü Saracoğlu Stadı'na giderek son kez sarı lacivertli taraftarların karşısına çıktı.

Şükrü Saracoğlu Stadı’na son kez çıkıp taraftarlara veda eden Cristian’ın tişörtü dikkat çekti. Tişörtün üzerindeki ‘Underated’ bir İngiliz markası. Tek ‘R’ ile yazılan bu kelime iki ‘R’ ile yazıldığı zaman, “Hak ettiği değeri görmemiş” anlamına gelen “Underrated” ortaya çıkıyor. 

Taraftarların büyük sevgi gösterisinde bulunduğu Cristian ve Yobo'ya, Fenerbahçe Kulübü'ne hizmetlerinden dolayı başkan Aziz Yıldırım tarafından plaket verildi. Çocuklarıyla birlikte bütün stadı turlayan iki futbolcu, çok sayıda taraftarla hatıra fotoğrafı çektirdi ve imza dağıttı. 

Bu arada törende Cristian Baroni’nin giydiği tişört dikkat çekti. Brezilyalı futbolcu, sahaya üzerinde “Underated” yazan bir tişörtle çıktı. “Underated", bir İngiliz giyim markası. Ancak bu markanın İngilizce'deki başka bir kelimeye olan benzerliği kafalarda soru işaretleri yarattı. Çünkü “underrated” kelimesi İngilizce'de “Hak ettiği değeri görmemiş” anlamına geliyor. Bu kelime ile marka arasında sadece 1 harflik fark var. Marka tek "R" ile yazılırken, “Hak ettiği değeri görmemiş” anlamına gelen “underrated” çift "R" ile yazılıyor. 

İLGİLİ HABERLER