Spor
  • 30.5.2019 15:24

Başakşehir Abdullah Avcı ayrılığını açıkladı

Son dakika haberine göre; Süper Lig'i ikinci sırada tamamlayan Medipol Başakşehir, teknik direktör Abdullah Avcı'nın kulüpten ayrıldığını resmen duyurdu. Abdullah Avcı'nın Beşiktaş ile anlaştığı iddia ediliyordu.

Süper Lig'i Galatasaray'ın ardından ikinci sırada bitiren Medipol Başakşehir'de ayrılık resmen açıklandı. İstanbul ekibi teknik direktör Abdullah Avcı'nın resmen kulüpten ayrıldığını açıkladı!

Kulübün resmi sitesinden şu açıklama yapıldı:

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü kurulduğu günden bu yana takımımızın teknik direktörlüğünü yapan, başkanımız Sayın Göksel Gümüşdağ'ın 13 yıllık yol arkadaşı ve değerli dostu Abdullah Avcı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, kendisinin isteği doğrultusunda karşılıklı olarak anlaşarak yollarımız ayrılmıştır.

Futbolun bilimsel yanına önem veren, karakteri ve duruşuyla Türk futbolu için örnek bir profil olan Abdullah Avcı ile uzun yıllardır süren birlikteliğimiz, bugün itibariyle sona ermiş bulunmaktadır.

Kulübümüzün gelişme ve büyüme sürecinde verdiği tüm emekler için Abdullah Avcı'ya teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz.

AVCI BEŞİKTAŞ YOLUNDA!

Başakşehir ile yollarını ayıran Abdullah Avcı'nın Beşiktaş ile temas halinde olduğu ve 2+1 yıllık anlaşma sağladığı iddia ediliyordu.

.

İLGİLİ HABERLER