Asayiş
  • 29.4.2019 07:56

Başı kesilmiş kadın cesedi bulundu!

Bedeni toprağa gömülmüş başı kesilmiş kadın bulundu!

Konya'nın Kadınhanı ilçesinde başı kesilmiş toprağa gömülü halde bir kadın cesedi bulundu. Cesedin 15-20 gün önce gömülmüş olabileceği tahmin edildi. Kesik baş ve cesedin gövdesi otopsi için Kadınhanı Devlet Hastanesi'ne morguna kaldırıldı

Konya'nın Kadınhanı ilçesinde, Osmancık Göleti yakınında kelimenin tam anlamıyla bir vahşet yaşandı. Çiftçi Hacı Mehmet Koç, göletin kenarında mantar topladığı sırada su kenarına 30 metre uzaklıkta bir kafatası buldu. Ardından da jandarmaya haber verdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri yaptığı incelemede kafatasının, kadına ait olduğu ve halen saç bulunması nedeniyle gövdesinin de bölgede bulunabileceği üzerine çalışma başlattı.

15-20 GÜN ÖNCE ÖLDÜRÜLMÜŞ

DHA'da yer alan habere göre bölgede arama yapan jandarma, herhangi bir iz bulamayınca, kafatasının bulunduğu noktada kazı çalışması başlattı. Yapılan kazı sonucu gövde bölümü de toprağa gömülü olarak bulundu. Başı kesilmiş kadın cesedinin 15-20 gün öncesine ait ve kafatasının köpekler tarafından toprağın altından çıkartılmış olabileceği üzerinde duruluyor. Kesik baş ve cesedin gövdesi otopsi için Kadınhanı Devlet Hastanesi'ne morguna kaldırıldı.

İLGİLİ HABERLER