Gündem
  • 12.6.2018 15:06

Bekir Bozdağ'dan Muharrem'e çağrı: Çık özür dile

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in iade dosyasını inceleme raporuna dair açıklamasına ilişkin, "Sayın İnce dürüst bir siyasetçi gibi davranmalı, çıkıp Türkiye'den özür dilemelidir." dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'li heyetin FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in iade dosyasını inceleme raporuna ilişkin açıklamalarını değerlendirdi.

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in iadesine ilişkin iddialarını hatırlatan Bozdağ, "Sayın İnce dürüst bir siyasetçi gibi davranmalı, çıkıp Türkiye'den özür dilemelidir. Sayın İnce'yi Sayın Kılıçdaroğlu yalanlamış oldu." dedi.

Yorumlar (1)

  • - ŞARTLI

    Kılıçdaroğlu şartlı olarak salıvermeleri gerekirdi diyor; yani FETO ile Darbecilerle arasında somut belge yok mesela Bakanlık Darbeciler ile FETO arasındaki konuşma görüşmelerini mahkemeye delil olarak sunula bilselerdi kesin iade ederlerdi ama AKP bunu bilerek yapmamıştır diyor; İNCE haklı imiş.! AKP, FETO nun mahkemede konuşmasını istemiyor yoksa aynı menzile aynı hedefe yürüyen işbirlikçileri desifre olacak.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER