Yaşam
  • 11.7.2009 12:16

BEREN, RECEP İVEDİKLE BERABER!..

Şahan Gökbakar, Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter’i Beren Saat ile birlikte olmaya başladı

Recep İvedik filmlerinin başrol oyuncusu Şahan Gökbakar oyuncu sevgilisi Doğa Rutkay’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra kendine yine oyuncu bir sevgili buldu. Gökbakar iki aydır peşinden koştuğu Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter’i Beren Saat ile yeni bir aşka yelken açtı. Oyuncu Bülent İnal ile ilişkisini geçtiğimiz ay bitiren Beren Saat’in Şahan Gökbakar’a ’evet’ demesinin ise oldukça zaman aldığı öğrenildi. Gökbakar’ın birbiri ardına gönderdiği telefon mesajlarına kayıtsız kalamayan genç oyuncu, yemeğe çıkma teklifini sonunda kabul etti. Çift ilk kez önceki gün Kanyon’da bir araya gelerek baş başa yemek yedi ve birbirlerini tanıma dönemi içine girdi.
Beren Saat

‘İntikam aşkı’ iddiası

Ancak magazin kulislerinde Gökbakar’ın bu ilişkiyi eski sevgilisi Doğa Rutkay’a inat olsun diye yaşadığı da konuşuluyor. İddialara göre Doğa Rutkay, Recep İvedik filmleriyle gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar’ın değişiminden rahatsızdı ve sevgilisini bu konuda defalarca kez uyardı.

Gökbakar’ın tutumunda bir değişiklik olmayınca da ilişkisini mayıs ayında bitirmeye karar verdi. Terk edilmeyi hazmedemeyen Gökbakar ise yakın dostlarına “Doğa’nın canının öyle bir acıtacağım ki çok üzülecek” diyerek yıldızı her geçen gün daha da yükselen Beren Saat’in peşine düştü. Beren Saat’in oyuncu Bülent İnal ile ayrıldığını duyunca hemen harekete geçti. Saat’in cep telefonunu uzun uğraşlar sonrası bulan ünlü şovmen, birbiri ardına mesaj göndererek ona olan hayranlığını dile getirdi. Gökbakar’a bir şans veren genç oyuncu, onunla yemeğe çıkmayı kabul etti. Çiftin şimdilik birbirlerini tanıma aşamasında olduğu öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER